Zobraziť menu

SILNÁ
OD ROKU
1966.

Herma a Johann Neumüller položili základný kameň. Odvtedy sme sa rozrástli do mohutného podniku.

 

 

 

A rastieme ďalej.

Čísla hovoria za nás. Dnes patríme
k najmodernejším recyklačným prevádzkam
a predajcom ocele v Rakúsku.
0
nákladných automobilov vo vlastnom vozovom parku
0
motivovaných zamestnancov
0
realizovaných zákaziek denne
0
ton šrotu a ocele za rok
0 mil.
eur obrat v roku 2021

Prvé kroky

V roku 1966 založili Herma a Johann Neumüller obchod s oceľou a šrotom. Odvtedy je Eisen Neumüller skutočnou spoločnosťou. V roku 1984 sa v lokalite Mauthausen kúpil pozemok s plochou 10 000 m² a na ňom sa zriadila prvá skladovacia hala.

Neustále expanzie aj do sektora so šrotom a problémy s nakládkou šrotu (tento sa musel najskôr naložiť na nákladný automobil a potom na stanici Mauthausen na vagóny) si pre obchod so šrotom nakoniec vyžiadali zmenu lokality.

Herma und Johann Neumüller stehen vor der ersten Eisen Neumüller Lagerhalle

KONŠTANTNÁ EXPANZIA

V roku 1998 sme boli úspešní pri hľadaní v Ennshafene. Už v roku 1999 bolo uvedené do prevádzky nové šrotovisko s vlastnou vlečkou. Nasledujúci veľký krok expanzie sa udial v roku 2005. V Ennshafene bol prenajatý prístavný bazén, aby bolo možné odoberať oceľ aj prostredníctvom lodí po vodnej ceste. Po šesťmesačnej skúšobnej prevádzke sme sa rozhodli získať prístavný pozemok s rozlohou cca 22 000 m².

Hala s cca 8 000 m² zastrešenej plochy bola zriadená v roku 2006. V roku 2009 nasledovala ďalšia výstavba v Ennshafene. Medzičasom sa tam predáva a uskladňuje oceľ a šrot na celkovej ploche 80 000 m².

Bild des Lagerplatzes von Eisen Neumüller aus der Vogelperspektive

MODERNÝ ÚSPECH

Mix zo skúseností, tradície a pokroku v biznise s oceľou a šrotom sa v spoločnosti Eisen Neumüller v súčasnosti dopĺňa o najmodernejšie IT systémy pre organizáciu a logistiku. Pritom ešte aj dnes platí princíp podania ruky.

Okrem tradičného obchodu s oceľou a šrotom ponúka spoločnosť Eisen Neumüller aj koncepty likvidácie materiálov vytvorené na mieru. Zodpovednosť pri recyklácii vyžaduje okrem odborného know how aj výkonné vybavenie. S vodným a suchozemským prekladiskom v prístave v Ennsdorfe a s vlastným moderným vozovým parkom nákladných automobilov má na to spoločnosť Eisen Neumüller optimálne predpoklady.

Bild mehrerer Stahlschrott Hügel mit Bagger

Jednoducho
sa nás
spýtaj
.

Považujeme sa za poskytovateľa služieb
a našim dodávateľom a zákazníkom
chceme poskytovať najlepšie služby
.


Pošli nám svoj dopyt – dobrá bude aj
vysvetľujúca príloha – a my pre Teba
nájdeme špecifické riešenie!