Zobraziť menu

VŽDY
K TVOJIM
SLUŽBÁM.

Občas sa hovorí, že jediné, čo sa počíta, je výkon. Pre nás sa skôr počíta Tvoja spokojnosť s našou ponukou služieb.

 

 

 

SLUŽBY POSKYTOVANIA KONTAJNEROV

Našim zákazníkom, či už z oblasti priemyslu alebo podnikania, radi poskytneme úplne bezplatné a termínované služby poskytovania kontajnerov. Dokážeme splniť každé želanie počnúc sudmi, debnami na batérie až po malé kontajnery a veľké valivé kontajnery s objemom 30 m³.

LIKVIDÁCIA STARÝCH AUTOMOBILOV

Pri dodaní starého osobného automobilu s dokumentmi od tohto automobilu (kópia technického preukazu alebo kópia listu schválenia typu automobilu) poskytujeme túto službu zadarmo a zaručujeme Vám odbornú recykláciu spolu s našimi partnerskými prevádzkami na drvenie. Ak je to potrebné, môžeme samozrejme Vaše staré automobily vyzdvihnúť aj u Vás doma a to cenovo výhodne (od 4 kusov aj zadarmo v okruhu 30 km).

RECYKLÁCIA KOVOV

Najväčšie miesta výskytu šrotu tvoria priemysel a väčšie prevádzky na spracovanie kovov v okolí. Ale aj regionálne centrá na zber surovín a poľnohospodári sú dôležitou súčasťou nášho kmeňa zákazníkov.

DEMONTÁŽE

Náš spoľahlivý partner ochotne prevezme Vaše demontážne práce a vykoná ich rýchlo a čisto. Váš starý kov potom opäť skončí u nás a u nás sa aj ďalej zhodnocuje.

FLOTILA NÁKLADNÝCH AUTOMOBILOV

S našimi nákladnými automobilmi prevezmeme prepravu priamo a v termíne do Vášho skladu alebo na Vaše stavenisko, voliteľne s vykládkou pomocou žeriava alebo bez neho. Vďaka našej modernej flotile nákladných automobilov sú možné prepravy ocele do celkovej dĺžky 22 m bez sprievodu a do celkovej dĺžky 25 m so sprievodom.

DODÁVKY JUST-IN-TIME

Niekedy to musí bežať rýchlo. Občas je želaný tovar potrebný v najkratšom čase. Pre nás to nie je problém. Tovary, ktoré máme na sklade, dodávame v priebehu 48 hodín „just in time“. Náš vozový park a naša efektívna logistika to umožnia.

INTELIGENTNÁ LOGISTIKA

Riešenia a realizácie orientované na zákazníka sú základom úspechu spoločnosti Neumüller ako veľkoobchodníka v Rakúsku. Pre našich zákazníkov poskytujeme úspešné, individuálne vytvorené logistické koncepty od zaobstarania cez skladovanie až po doručenie.

MODERNÝ SOFTVÉR

Prostredníctvom nášho optimalizovaného softvéru sme schopní spracovať Vaše zákazky v priebehu najkratšej doby. Potvrdenia zákaziek a ponuky prostredníctvom e-mailu alebo faxu, faktúry prostredníctvom E-Billing, dodacie listy, všetko toto s príslušnými údajmi o zákazke a objednávke Vás podporuje pri spracovaní zákazky.

DOBA NAKLADANIA:

ŠROT

Pondelok - Štvrtok: 07:00 - 15:30 hod.
Piatok: 07:00 - 11:00 hod.

 

oceľ

Pondelok - Štvrtok: 07:00 - 16:00 hod.
Piatok: 07:00 - 11:00 hod.

Jednoducho
sa nás
spýtaj
.

Považujeme sa za poskytovateľa služieb
a našim dodávateľom a zákazníkom
chceme poskytovať najlepšie služby.


Pošli nám svoj dopyt – dobrá bude aj
vysvetľujúca príloha – a my pre Teba
nájdeme špecifické riešenie!